KONST / Litografier / Färglitografi 12296053
nr 1229 6053
Lin Utzon
(f. 1946), Danmark
Färglitografi, "Vence -91". Signerad, numrerad 2/100, bladets mått: 76x56 cm
Lin Utzon, dansk formgivare och konstnär född 1946.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 21 januari 2019
kl 18:27:54
17/1 22:12:42